Projektowanie i aranżacja wnętrz – Elemental Studio w Bytomiu
348617
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-348617,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Projektowanie i dekoracja wnętrz - oferta Elemental Studio w Bytomiu

Z pewnością marzysz o dużej, kojącej i funkcjonalnej zarazem przestrzeni pozbawionej rozpraszających elementów wyposażenia, w której Ty i Twoja rodzina będziecie mogli wypocząć po całym dniu wysiłku. Firma Elemental Studio, oprócz świadczenia usług z zakresu projektowania domów i mieszkań, z przyjemnością może Ci zaoferować także aranżację i dekorację wnętrza w zgodzie z Twoim gustem i zewnętrznym wyglądem budynku.

projekt wnętrza
projekt wnętrz
wnętrze łazienki
projekty domów bytom
projekty mieszkań bytom
Dawid Sagan

Podobnie jak w przypadku projektowania domu, aranżacja wnętrza wymaga podjęcia wielu, czasem trudnych, decyzji. By zaprojektować wnętrze skrojone na miarę swoich potrzeb należy obrać właściwy kierunek działania, wybrać materiały oraz zarezerwować sprawną i wyszkoloną ekipę. Studio architektoniczne Elemental zdejmie z Twoich barków ciężar odpowiedzialności za wszystkie te kwestie – tym zajmujemy się na co dzień. Zatrudniając nas przy projekcie Twojego domu i jego wnętrza będziesz miał całkowity wpływ na to jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń, jednocześnie poświęcając swój czas na pracę i wypoczynek, tak jak dotychczas.

Oto co możesz uzyskać powierzając nam swój projekt i jego realizację:

Inspiracja

Zainspirujemy Cię w oparciu o najlepsze własne oraz światowe realizacje. Zaproponujemy właściwe rozwiązanie, odpowiadające danemu wnętrzu oraz charakterowi klienta.

Pomoc w doborze materiałów

Aranżując wnętrze zawsze zwracamy uwagę na jakość, barwę oraz fakturę wybieranych przez nas materiałów. Wybieramy drewno, kamień oraz tkaniny o szlachetnym wyglądzie i fakturze. Przedstawimy Ci wszystkie za i przeciw, tak byśmy mogli razem wybrać najlepsze materiały wykończeniowe dla Twojego wnętrza.

Doradztwo specjalistów

Zaaranżujemy wizyty w specjalistycznych salonach w celu zaprezentowania wybranych materiałów oraz urządzeń i mebli, po to, by sprawdzić jak wyglądają na żywo.

Pomoc w negocjacji cen materiałów

W naszych partnerskich salonach pomożemy Ci uzyskać wysokie rabaty.

Dobór umeblowania

Pomożemy Ci dobrać właściwe meble w trakcie prezentacji w biurze lub w trakcie wizyty we właściwym sklepie. Ewentualnie zlecimy wyrób mebli na wymiar sprawdzonym stolarzom.

Mamy dwoje uszu i jedne usta, abyśmy więcej słuchali niż mówili – to znane przysłowie jest naszą dewizą, z której korzystamy w pracy nad projektami i poza nią. Mamy opinię jednego z nielicznych biur architektonicznych, które słucha potrzeb klienta i pozwala mu zaangażować się w proces projektowania. Dajemy naszym klientom poczucie wpływu na każdy etap projektu – wierzymy, że udział klienta jest absolutnie konieczny i stanowi wartość dodaną. Dzięki takiej metodzie współpracy każdy nasz projekt jest wyjątkowy i adekwatny do wymagań klienta.

Dawid Sogan