Projekty domów oraz wnętrz – biuro architektury Elemental Studio
343413
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343413,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Dawid Sagan
Witaj!

Nazywam się Dawid Sagan

Jestem architektem i z pasją pomogę urzeczywistnić wizje waszego wymarzonego miejsca na ziemi.

18

LAT DOŚWIADCZENIA

Architekturą zajmuję się intensywnie od 18 lat, a od 8 lat prowadzę własną pracownię architektoniczną. W tym czasie uczestniczyłem w realizacji marzeń dziesiątek klientów. Podkreślam, że “uczestniczyłem”, gdyż uważam, że rola architekta jest kluczowa, lecz nie jedyna w procesie projektowania domu.

8

LAT PRACY NA WŁASNY RACHUNEK

Oto mój prosty przepis na zaprojektowanie wymarzonego domu:

1

Słucham Cię uważnie, aby poznać Twoje marzenia i potrzeby.

2

Nadaję im kształt i proponuję najlepsze rozwiązania, zgodnie z moją wiedzą.

3

Dzięki naszym umiejętnościom, talentom i doświadczeniu wspólnie kreujemy niepowtarzalny charakter Twojego domu.

Co uważam za swój największy sukces?

Myśląc o swoim największym sukcesie zawodowym mam przed oczami dziesiątki spełnionych marzeń swoich klientów, marzeń o własnym, przestronnym, skrojonym na miarę potrzeb i wymagań domu.

Zawsze czuję satysfakcję, gdy udaje się pozytywnie zaskoczyć klienta, który na początku ze sceptycyzmem odnosi się do niektórych rozwiązań, a na koniec potwierdza, że to był strzał w dziesiątkę.

Sukcesem jest dom lub wnętrze, które od razu budzi zachwyt i zadowolenie lub czasem po latach stanowi odpowiedź na potrzeby moich klientów o czym dowiaduję się przy okazji kolejnych spotkań.

dekorator wnętrz

Co mnie wyróżnia?

projekt nowoczesnego domu

Rzeczą, która mnie wyróżnia jest pasja samodoskonalenia. Rozpoczęcie zawodu architekta wiązało się z pokonaniem wysoko postawionej poprzeczki, ale było to tylko wstępem do mojej edukacji.

Studia podyplomowe z budownictwa energooszczędnego, ogromna ilość kursów oraz setki godzin warsztatów dały mi rozległą wiedzę z zakresu dziedzin związanych z projektowaniem i realizacją domów.

Równolegle rozwijałem umiejętność komunikacji oraz zrozumienia potrzeb klienta. Dzięki temu błyskawicznie przechodzę do meritum projektu po to, aby wraz z klientem, skoncentrować się na kształtowaniu unikalnego charakteru domu.

Na co kładziemy nacisk w naszych projektach?

Wraz z moim zespołem kładziemy największy nacisk na to, aby domy oprócz walorów estetycznych były komfortowe i funkcjonalne. 

Zaczynając od układu pomieszczeń, aż na detalach kończąc nasze domy mają być przyjazne użytkownikowi. 

Uważamy, że trendy oraz mody w budownictwie mijają, a dobrze zaprojektowana przestrzeń zawsze przetrwa próbę czasu.

projekt wnętrza
Co robię kiedy nie pracuję?

Jestem mężem wspaniałej kobiety oraz szczęśliwym ojcem. Uczestniczę w rozwoju moich dzieci – co przysparza mi nowych doświadczeń. Prowadzenie pracowni i bycie ojcem są dla mnie dwiema stronami tego samego medalu. Dzięki rodzinie zawsze udaje mi się odzyskać równowagę nawet w obliczu dużych wyzwań.

Wolny czas spędzam poznając ciekawych ludzi w ich własnym otoczeniu. Ekscytują mnie podróże, gdy mam możliwość zanurzenia się w nowym nieznanym środowisku. W trakcie tych podróży zawieram przyjaźnie i uczę się zwyczajów innych ludzi oraz ich języka. W czasach studiów byłem wielkim fanem i praktykiem jazdy autostopem, dzięki czemu prawie za darmo udało mi się zwiedzić Eurazję od Gibraltaru po Iran. Najciekawsze z tych podróży odbyłem z moją żoną.

rodzina

Kto tworzy Elemental Studio?

Dawid Sagan

Poświęcam sporo wysiłku i serca na budowę zespołu, byśmy mogli na siebie liczyć – ja na pracowników, a oni na mnie.

Wybierając członków zespołu i współpracowników szukam osób, które kierują się w życiu takimi wartościami, jak troską o dobro klienta oraz chęć ciągłego zaskakiwania ciekawymi rozwiązaniami. Wszystko dlatego, że pragnę zaoferować naszym klientom to co najlepsze.

dawid sogan
Dawid Sogan