Wizualizacja nowoczesnego domu w Zbrosławicach - ELEMENTAL STUDIO
Wizualizacja domu jednorodzinnego w Zbrosławicach, niedaleko Tarnowskich Gór na Śląsku
wizualizacja, dom nowoczesny, projekt domu, dom na skarpie, architekt, biuro projektów
350268
post-template-default,single,single-post,postid-350268,single-format-video,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

A oto wizualizacja bryły domu w Zbrosławicach.

We wcześniejszym poście wspominałem o wnętrzach domu w Zbrosławicach. W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić Wam bryłę wspomnianego domu.

Dom był o tyle trudny do zaprojektowania, że działka była na znacznym spadku. Ekspozycja tego zbocza była na północną stronę świata a od południowej strony znajduje się droga służąca za dojazd do drogi krajowej.

W momencie gdy klient podzielił się z nami swoimi obawami potraktowaliśmy to jako wyzwanie i zapaliliśmy się do pracy. Efektem tego jest dom złożony z dwóch brył, jedna bryła to kształt tradycyjnego domu a druga to listwa mieszcząca strefę wejściową oraz garaż – stanowi rodzaj izolacji od drogi.

Pomimo, że jest to dość stary projekt to nadal nie zmieniają się potrzeb ludzi jak na przykład chęć obcowania z naturą. Stąd dom został „przytulony” do powierzchni gruntu a nie wzniesiony ponad otoczenie (w wyniku spadku terenu) jak pozostałe domy z okolicy. To co było przeszkodą przekuliśmy w zaletę.

Do zobaczenia!

Elemental Studio

 

Tags:
AUTHOR: Dawid Sagan

Jestem architektem i z pasją pomogę urzeczywistnić wizje waszego wymarzonego miejsca na ziemi.

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.