Projekty i wizualizacje domów studio - architektoniczne Elemental
349316
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-349316,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Wyobraź sobie dom, którego przestronne wnętrze jest otwarte na otaczającą naturę.

W salonie pali się żywy ogień, a piękna roślinność koi twój wzrok. Dom, w którym światło słoneczne prześwietla przestrzeń, kiedy Ty radośnie spędzasz czas z bliskimi. To oaza, w której odpoczywasz po dniu intensywnej pracy.

Wszyscy pragniemy spełnić swoje wyobrażenia o idealnej przestrzeni do życia. Projekt i budowa domu to żmudna i złożona praca, a na drodze może stanąć szereg formalności, niekompetentna ekipa budowlana, setki ustaleń z dziesiątkami fachowców i inne niedogodności, które każą Ci uzbroić się w cierpliwość. Większość z naszych klientów nigdy wcześniej nie miała do czynienia z samodzielną realizacją budowy domu, dlatego słusznie decydują się na fachowe wsparcie takich firm jak nasza.

projekt nowoczesnego domu

Jako architekci i projektanci doświadczeni w projektowaniu domów, mieszkań oraz aranżacji ich wnętrz, na swojej drodze zawodowej wielokrotnie zmagaliśmy się z wieloma problemami, które wymagały szybkiej i sprawnej reakcji. To zaowocowało uzyskaniem bogatej wiedzy, którą możemy podzielić się z Tobą podczas realizacji projektu Twojego domu. Odpowiedzialność za projekt jest najistotniejszym elementem naszej pracy, a powierzenie jej naszej firmie owocuje wieloma korzyściami:

Korzyści ze współpracy z nami

OSZCZĘDZIMY TWÓJ CZAS

Zlecając nam projekt masz do dyspozycji świetnie zgrany zespół ludzi, z głowami pełnymi pomysłów. Gwarantujemy Ci dynamiczny proces twórczy, dzięki któremu w krótkim czasie wspólnie stworzymy koncepcję domu twoich marzeń.

OSZCZĘDZIMY CI STRESU

związanego z wyborem właściwych materiałów i technologii np. materia,ł z którego zostanie wybudowany dom, rozwiązania techniczne jak np. wentylacja z rekuperacją, dobór odnawialnych źródeł energii, dobór odpowiednich okien. Pomożemy Ci dobrać rozwiązanie najwłaściwsze dla opracowanej razem koncepcji. W razie wątpliwości zaaranżujemy dla Ciebie spotkanie ze specjalistą odpowiedzialnym za produkcję lub zabudowę wybranych urządzeń lub materiałów.

OSZCZĘDZIMY TWOJE PIENIĄDZE

Dbamy o to, by Twój dom został zaprojektowany w sposób pozwalający na zrealizowanie go w zamierzonym budżecie. W oparciu o nasze szerokie doświadczenie, na bieżąco informujemy Cię o szacowanych kosztach. Problemy, które mogą przysporzyć wydatków wyeliminujemy lub poddamy optymalizacji. Jeśli uważasz, że ten problem Cię nie dotyczy, gdyż sądzisz, że masz do wydania sporą sumę pieniędzy UWAŻAJ! w budownictwie nie ma terminu “koszt maksymalny”. Źle zaprojektowany dom może przysporzyć dodatkowych kosztów w trakcie budowy, jak również podczas użytkowania lub napraw niewłaściwych rozwiązań wymyślonych przez niedoświadczonych projektantów.

OSZCZĘDZIMY CI NIEPEWNOŚCI

w czasie niejasnych procedur urzędowych lub wyboru ekipy budowlanej. Pomożemy Ci zrozumieć język paragrafów prawa, stworzymy komfort i wyręczymy Cię w kontakcie z urzędami, a Ty skupisz się na tym co przynosi Ci satysfakcję i korzyści. Pomożemy zweryfikować ekipę budowlaną, czyli wykonawców Twojego domu marzeń. Jeśli nie dysponujesz swoimi sprawdzonymi ludźmi to my zaproponujemy firmę lub fachowca godnego zaufania.

Dom, który razem z Tobą zaprojektujemy, będzie idealnie skrojony na Twoje potrzeby.

Efektem naszej wspólnej, kreatywnej pracy stanie się miejsce będące materialnym wyrazem Twoich najśmielszych marzeń. Tę pewność codziennie daje nam nasze wieloletnie doświadczenie projektowe. Szeroki zakres wiedzy pozwala nam zaoferować klientom najbardziej zaawansowane rozwiązania, a wykonane przez nas projekty stanowią naszą najlepszą wizytówkę.

Współpraca ze studiem architektury Elemental w Bytomiu – krok po kroku

Pamiętaj, że Ty sam decydujesz, w jakim stopniu chcesz uczestniczyć w realizacji powierzonego nam projektu. Nieistotne jest to, czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie w branży architektonicznej – ważne, że to Ty zamieszkasz w domu mającym być sumą wszystkich Twoich oczekiwań wobec idealnego azylu. Wobec tego zapraszamy do uczestnictwa we wszelkich ustaleniach dotyczących projektu. Z uwagą wysłuchamy Twojej wizji i wspólnie ubierzemy ją w konkretny plan.

projekt nowoczesnego domu

Jak przebiega współpraca z nami?

1

Koncepcja domu

 • Pierwsze spotkanie – Rozpoznanie potrzeb klienta
 • Analiza działki (uwarunkowania terenowe, warunki zabudowy)
 • Wstępna koncepcja domu
 • Konsultacje z klientem / Korekta koncepcji
 • Opracowanie gotowej koncepcji
 • Zatwierdzenie koncepcji przez klienta

2

Projekt Budowlany

 • Spotkanie z klientem w celu doprecyzowania koncepcji
 • Propozycja i omówienie rozwiązań budowlanych
 • Optymalizacja kosztowa rozwiązań budowlanych
 • Opracowanie projektu budowlanego
 • Skompletowanie dokumentacji budowlanej

3

Nadzór Autorski

 • Pomoc w wyborze firmy budowlanej (propozycja sprawdzonych firm lub weryfikacja oferty firm proponowanych przez klienta)
 • Pomoc w rozplanowaniu procesu budowlanego
 • Weryfikacja jakości wykonawstwa na budowie
 • Dobór rozwiązań zastępczych
 • Szkolenie ekip budowlanych w zakresie technologii z udziałem przedstawicieli producenta

Co jeszcze zyskasz ze współpracy z nami?

 • Pewność, że postawiłeś na fachowców zafascynowanych architekturą domów jednorodzinnych, którzy poświęcają się by nasi klienci byli zachwyceni efektem końcowym, jakim jest dom ich marzeń.
 • Fachową obsługę oraz pomoc w przejściu złożonego procesu budowania domu.
 • Wsparcie osób, których celem jest pozytywnie zaskoczyć klienta zaproponowanymi rozwiązaniami.
 • Instruktarz oraz porady, gdyż wiemy, że nie każdy urodził się by być magistrem architektury.
 • Uczestnictwo w procesie tworzenia koncepcji, ponieważ wierzymy, że ty sam najlepiej opowiesz nam, jak chciałbyś spędzać czas z bliskimi w swoim domu marzeń.

projekt nowoczesnego domu
Dawid Sagan
Dawid Sogan